Pfoto-motivation1

З 22 липня-16 по 11 серпня-16 я реалізовувала думку: “А чи не об’єднати мені “Майндфулнес” та “Світ без скарг…” між собою в якомусь легкому, доступному публічному марафоні. І вийшло от що: від “Майндфулнес” я взяла інструментарій (практики та медитації) з дисциплінування мозку, а з “Світ без скарг…” – тривалість в 21 день для формування первинних навичок та вироблення звички.

Щодня було дано нову практику, нову медитацію, з розрахунку, що з переліку в 21 штуку кожен зможе обрати щось своє. Кожен зможе запам’ятати кілька на щодень і покращувати свій день, своє самопочуття в черзі, за кавою-перервою, за кермом … Основна мета – будь де і будь хто може покращити свою ситуацію та своє самопочуття!

Ось минув 21 день без мого втручання в процес, лише мотиваційні картинки – як перехід від марафону до справжнього проекту. Випадково, але таке вже співпадіння – 21 день тривав марафон і 21 день – просто мотиваційні картинки в темі 😉

Нюансом “на майбутнє” залишилося для мене те, що майже-персональне запрошення навернуло когось до цього проекту, і наразі думаю над найкращим засобом для інформації на майбутнє… Хоча, я не вірю у сліпі випадковості, але і у надмірну силу рекламу – теж, обираю пасивно-активний шлях: я максимально інформую, а ви – читаєте 😉

Мої висновки на майбутні проекти:

  • ще більше інформування про заходи (адже виявилося, що моє доволі близьке оточнення хтось не чув, хтось пропустив), але факт залишився фактом. Коли марафон пройшов, і відсутня щоденна інтрига нового завдання, за конспектом на одинці злапати натхнення важко!

Цікаво отримати зворотній зв’язок від тих, приймав участь:

  • Які практики залишилися з вами  після марафону?
  • Які зміни сукупно за 21+21=42 дні ви можете назвати в собі, в своєму оточенні?

 

#mindfulnesswithoutcomplaint
#mindfulnesslviv
#мирбезжалобза21день
#життябезскаргза21день
#aworldwithoutcomplaints