Який Ваш план дій на ринку праці? Скільки залишилося зробити кроків до омріяної роботи? Хто Ви? Чому саме ТАКИЙ фахівець? А … чи фахівець Ви?..

Приклади з життя та практики (імена та вік змінено, збережено суть звернень, вагань та роздумів клієнтів):

«Ольга, 23 р.: я людина із вищою освітою, загалом вважаю себе креативною і хочу максимальної самореалізації в житті, я не хочу мати справу з продажем, натомість в рекламному бізнесі працювати із фінансовою освітою не зможу; я людина не рішуча, важко пристосовуюся до оточення. В інститут попала під курацією вибору моїх батьків, я ж сама хотіла тільки спокійної сидячої роботи в офісі із нормованим робочим графіком та ростом зарплати, яка саме це має бути робота, так, щоб назвати посаду, я не знаю…»

«Мар’яна, 27 р.: я закінчила інститут, я дипломований спеціаліст. Коли я вчилася, прагнула стати практиком у своїй сфері, тепер я не переконана, що це моє і я це зможу робити. За фахом я потрібна комусь навряд чи, а не за фахом – та що я вмію?!.. Я навіть не визначилася чим би хотіла займатися. Натомість роботу якусь треба, а яку?..»

«Оксана, 40 р.: колись я працювала кухарем, загальний стаж роботи в мене 6 років, потім 5 років була в декреті. Думаю, що адміністратором в якомусь престижному закладі мене б влаштувало, але я постійно на співбесіді дістаю відмову (роботодавці відмовляють через зовнішність, без пояснень, що саме їм не так; відмовляють через тривалий час перебування в декреті та відсутність вищої освіти). Що маю робити? Мені не десь чогось вчитися, а роботу треба…»

«Юрій, 43 р.: працював ціле життя на одній єдиній фірмі, в відділі логістики, керівником майже весь час, скоротили. Вперше шукаю роботу, звик, що шукають роботу в мене і через мене, тому можете щось мені пропонувати таке, щоб мені підійшло.»

«Ростислав, 37 р.: за плечима школа і безліч і офіційних, і неофіційних робіт, працював по Україні, їздив на заробітки за кордон. Три місяці тому повернувся з Португалії, став на облік в Центрі Зайнятості. От, шукаю роботу. Чим поможете? Що тут можу робити? І чи можу заробити, чи то знову їхати?»

«Юлія, 47 р.: якась освіта для галочки вища є, а як же))) 15 років на виробництві, прийшла спитатися – чи міняти мені роботу, чи на тій лишитися? Набридло все»

Запити запитами, та кришталева кулі на столі не стоїть і маємо поспілкуватися))

Загальна тривалість кожної з двох базових консультації: від 60 до 90 хвилин

Вартість:

  • аналітична консультація без спец.тестування – 500 грн. (одна консультація)
  • аналітична консультація з використанням спец.тестування – 700 грн. (дві консультації)

Алгоритм професійно-орієнтованої консультації – як це відбувається:

1.Первинна консультація включає в себе:аналіз вашого готового резюме, розгорнуту співбесіду та тестування. Тривалість від 20 хвилин до 40 хвилин.*

а) Мета – діагностика та оцінка; аналіз біографічних даних (освіта, наявність та зміст професійного досвіду; очікування, сподівання, навички та моделі поведінки).

Завдання – визначити відповідність/невідповідність певному робочому місцю/вакансії. Актуалізація очікувань та синхронізація життєвого, професійного досвіду до сучасного ринку праці.

б) Власне діагностика, яка містить в собі: пакет методик (тестів) для самостійного опрацювання – загальна кількість методичного матеріалу 3-5 тестів; або аналітично-діагностична консультація.

Мета – визначення професійного потенціалу та адаптація до сучасних вимог ринку праці, коригування резюме, створення портфоліо та інших супутніх документів.

Завдання – підготувати Вас до співбесід сучасного ринку праці.

2. Консультація-співбесіда – це заключний етап оцінювання і дозволяє використати додаткові і супутні інструменти діагностування для формування психологічного професійного портрету: спостереження, структурована бесіда.

Тривалість: 45-60 хвилин.

Мета – формування стратегії руху на ринку праці, усвідомлення перспектив професійного розвитку та самореалізації.

*Особистісне та професійно-орієнтоване тестування це:

  • персональна самооцінка та усвідомлення самоцінності;
  • комерційна перевага до резюме-портфоліо;
  • визначення робіт та кола обов’язків, які є максимально результативними та ефективними у Вашому фаховому виконанні;
  • це заключення-рекомендація та орієнтир у подальших пошуках на ринку праці;
  • розгорнений психологічний та професійний портрет та професійно-мотиваційна карта для Вас та Вашого роботодавця (майбутнього чи існуючого);
  • це віднайдення себе в професійному аспекті та способи повної реалізації;
  • це побудова кар’єри та розробка планомірного руху за посадами, як у горизонтальній так і вертикальній площині;
  • професійно складене резюме-портфоліо

Професійний рівень знань, навичок та вмінь, що пройшли експертну оцінку дозволяють вам аргументовано розраховувати на певний розмір заробітної плати, на динаміку у професійному рості та кар’єрному просуванні, це гарантована можливість професійного вдосконалення на існуючій посаді та шанс знайти нову роботу.

Це елемент life-coaching, який дозволяє не відчувати стагнації, застарілості, нудності, а вибудовує сходинки для руху вперед і далі!

Ваш час Ваші гроші!