Хтось намірився отримати #життябезскаргза21день

Хтось, тому що запалився проектом «Майндфулнес без скарг» #mindfulnesswithoutcomplaint, і вже бракує участі у «чомусь-подібному-але-довше». Хтось давно чув про цей всесвітній рух. Хтось навіть вже пробував, втримався кілька днів (переважно ця цифра не сягає довше 3х днів…).

З чого розпочати роботу в проекті «Світ без скарг за 21 день»? — Це стандартне питання.

Переважно, все закінчується на етапі одягнутого браслету і очікувань дива. Це очікування нагадує дитинство і свята чи дня народження, яке буде за кілька днів. І ви очікуєте подарунків … А бувало в когось, що очікування не виправдались? Замість ровера ви отримали книжку «таку корисну зараз в школі» чи спортивний костюм «як чудово (вигукне мама), як раз збиралися купувати» … Бувало?! Так от, в проекті буде таке саме розчарування, якщо просто чекати.

Тому починаємо із самоаналізу. Завдання на день сьогоднішній прості, аж три: 1. Придумати, що буде символом самоконтролю, або організувати собі власне фіолетовий браслет. При бажанні — можна розпочати ось із такого навіть. 2. Згадати себе за останній тиждень-два, пригадати свої сталі теми до розмов з рідними та друзями і оцінити себе в запропонованому міні-тесті. 3. Поспостерігати за собою протягом дня і додати в коментарях — чи змінили б ви в кінці дня оцінку, яку попередньо поставили собі, і чому, або чому б залишили сталою

Долучайтеся до групи однодумців у Facebook — де ви знайдете ще більше інформації, мотивації та спілкування в темі «Світ без скарг за 21 день»!