#життябезскаргза21день як всесвітній проект вже вийшов за рамки «Я»!

На сьогодні є окремі проекти для дітей і впроваджується в школах, адже тріада «вчитель-дитина-батьки» постійно комунікують між собою.

Пригадую, колись одна вчителька початкових класів кожну зустріч із батьками починала в мінорно-істеричному тоні: «Я не можу! Це жах! Діти слабі! Вони не виховані, вони нічого не пам»ятають, вони ….» Ну, текстовка-«рЄчовка» була тривалою, завченою і гнітючою.. Результат? Більшість забирали своїх дітей від неї протягом першого ж класу. А решта???

Комерційні компанії теж замислилися, а чи привітнішими стануть продавці від тренінгів з продажу і від чергового стандарту клієнторієнтованості?! І вже є перші ластівки, які діють з кількох сторін: і навчають фаховим елементам, і дають можливість кожному розібратися в собі. Адже комунікація шеф-колектив-клієнти і інші комбінації потребують того, щоб хтось колись зупинив того, хто першим починає скаржитися на все — на ціни, на сезон, на клімат, на … все!

Продуктова мережа. Каса. Черга. Діалог двох продавців. Перша: «Задовбали. Все, що нарахували, все знімуть. То й я не буду напружуватися. Закривай давай мені вже касу, ще двох візьму і все.» (Черга з 5 клієнтів) Друга — мовчки ставить табличку «Технічна перерва» Перша продовжує вже в сторону покупців: «Так, там є ваги, йдіть поважте, я не хочу вже. Для кого ваги в залі?!» Хтось з черги: «Так у вас же сервіс власне зважування на касі…»

Хтось мовчк лишив товар і вийшов, хтось зітхнув: «Мдааа..»

#життябезскаргза21день занурилося у систему сімейних цінностей: тішить, що багато хто з батьків почав свідомо брати відповідальність за своїх дітей! Починаючи від організації домашнього навчання та розвитку (бо зі шкільними системами не кожен хоче боротися) і аж до усвідомлення того, що «якщо я в ZZ років завдякі дорогущій кількарічній терапії став/-ла людиною, то чому б мені не передати тих знань дитині?!» #життябезскаргза21день дає нові теми до сімейних діалогів за святковими столами і парковими прогулянками))) Саме батькі ще з садочку формують «скаржників» чи «не-скаржників» банальною фразою: «Ну, як твій день сьогодні?» … Ця фраза з кожним з нас з дитинства, а от її наповнення … Відповіді нас не вчили формулювати, акцент у відповіді не вчили ставити.

До чого це я? — До того, що в проекті варто приймати участь з мультимотиваційного огляду. І, навіть, якщо ви впевнені, що саме у вас все ОК, можна порадити, можна отримати знання та методи розвитку того ОК і в решти.

Чи не так?

Група підтримки в проекті у Facebook