З чого Ви порадити почати, і обрати працювати на платній основі чи безкоштовній?

… Якщо ви про це питаєте — вже і почали 😉 Намір — все! Невисловлене прагнення, невловиме бажання, очікування змін, мрії про щось химерно-але-краще — є стартом в цьому всесвітньому проекті. Тому раджу почати з чітко сформульованого наміру: проаналізувати себе за 10-ти бальною шкалою який ви скаржник; сформулювати письмово(!) на папері (!) який саме змін ви очікуєте, поставити собі термін досягнення мети (адже без скарг 21 день — це мета, на її досягнення потрібен час), адже багато хто працюючи 21 день … не досягають мети, не завершують програму. А це не вітамінний комплекс на місяць 😉 Тож, назвіть собі цифру, скільки ви будете йти до мети! Придумайте чим будете фіксувати самоспостереження чи купіть фіолетовий браслет. Платно чи безкоштовно — обирайте працюючи вже в проекті. Верніше, навіть не обирайте, а знайте, що є можливість приватної консультації за потребою. Доречі, питання «скільки то буде коштувати»- є формою скарги (уууу, я без грошей….), є формою полегшеного ниття (уффф, пронесло, нема грошей — дорого — нічого не мінятиму, йду нити продовжувати!)

Підсумок: якщо ви в інеті, то маєте гроші ч вдома на оплату свого провайдера, чи на кав’ярню, де сидите на wi-fi. Ви написали електронний лист — отримали безкоштовну відповідь. От ви і працюєте в комбінованому форматі. Обирайте можливості, уникайте обмежень!

В чому полягає суть курації проекту Вами?

… Я читаю книжки, дивлюся фільми, і влучні цитати по темі викладаю як елемент мотивації в тематичній групі. Я раджу додатково фільми, літературу бажаючим ще більшого драйву в проекті. Я переймаюся кожним результатом, готую Сертифікати Успіху та результативних Змін кожному учаснику проекту, я консультую персонально тих, хто звертається за додатковою глибокою роботою над собою. Я задаю незручні питання, щоб ті, хто опустили руки після тижня перевдягання браслету, усміхнулися і продовжили. Я ініціюю спілкування між вами всіма в групі, тому вважаю нашу групу «Світ без скарг за 1 день! Зміни своє життя на краще!» — радше групою підтримки та спілкуванням однодумців.

Погодьтесь, страшно і важко, коли в середині проекту ви усвідомлюєте, що в вашому оточенні стало ще людей і менше тем для спілкування з ними (адже скарги ви ліквідовуєте з меню телефонічних дзвінків і зустрічей). І виникає логічне питання: «А де знайомитися з новими людьми?», «Як повернути собі старих своїх добрих знайомих, які мене не слухають?», «А чи є взагалі ті інші, «безскаржні» люди?» …

Які гарантії Ви можете назвати в рамках цього проекту?

… Ріспект за питання!!!

Я гарантую, що буде важко і цікаво, повчально і з елементами неабиякого розвитку, піки емоцій, рух та квест у самих собі. Я гарантую «повну зайнятість та стабільну винагороду» 😉 А, і сертифікацію в кінцевому результаті — іменний Сертифікати Успіху та результативних Змін! А ще флешмоби, розіграші, конкурси, опитування і зміни, зміни і, ще раз, зміни 🙂

Задавайте питання! Отримуйте відповіді! Залишайте коментарі в групі — таким чином створюватиметься дискусія, і не одна! Відзначайте коментарями яка цитата, чим і як підтримала вас і стала «ура, мінус скарга»! Діліться успіхами та зривами! Всі ми любимо історії, біографії та персоналізовані успіхи — станьте для когось прикладом!

Без скарг 21 день!