Внутрішній біль часто стає рушійною силою успіху. Читаючи біографії, автобіографії, мемуари про успішних, відомих та знаменитих, мотиваторів сьогодення та творців майбутнього через минуле, завжди можна викристалізувати персональну біль, визначити її розмір, спостерігати трансформацію та відстежити безпосередній вплив на життєвий Шлях людини.

Більшість – просто ниє, одиниці – трансформують біль у паливо для двигуна, що забезпечує рух в одному з двох напрямків: до звершень та успіху або до скарг та ниття. Рік тому я почала говорити про це у своїх виступах, один із них нагадаю SmartFest-2015

А сьогодні, в такий осінній день, напередодні загального радісного очікування переведення годинників на зимовий час, коли звістка про додаткову годину сну, піднімає настрій, прийшла мені в голову думка про такий собі флеш-моб // акцію // само-коучінг:

  1. Подивіться історію про Льодового Джека
  2. Подивіться мультфільм “Вартові легенд” з точки зору самореалізації, самоприйняття, минулого, потаємного болю та трансформації його в майбутнє покликання та самореалізацію!
  3. Напишіть тут в коментарях свою історію, історію свого палива: що було, скільки часу Воно (біль=паливо) було в підсвідомості або ви свідомо від Цього (біль=паливо) втікали, що спонукало подивитися Цьому (біль=паливо) в очі, який біль і до яких саме результатів привів Вас і, можливо навіть, куди і на якому паливі Ви рухаєтеся зараз!

А в день, коли переведуть годинники, рандомно (через random.org), людині під номером №7 (!) від себе я подарую годинну коуч-сесію, а надалі – раз на місяць, бо сподіваюся, що історії додаватимуться і дописуватимуться, я запускатbму random.org 😉 Про досягнення писати завжди легко, адже це вже минуле, натомість психологічний конфлікт присутній – нам вбили на генетичному коді, що хвалитися -це зле. Тому, закликаю конструктивно долати цей стереотип. Ставайте мотиваторами один одному, залучайте своє коло оточення до якісних змін та запрошуйте в цю гру. Приклад перед вами – історію про Льодового Джека, а для тих, хто забігає завжди наперед, або хто запитує про щось більше даю ще таку підказку:

  1. Цю практику самоаналізу, цей флеш-моб можна використовувати в таких програмах, як: Mindfulness, Світ без скарг за 21 день
  2. Можна використовувати в тренінгово-мотиваційній в роботі з персоналом компаній, де відсутній стрімкий вертикальний ріст і є необхідність мотивувати до рутинної безмежної праці
  3. Варто використовувати в сімейно-педагогічному просторі: коли діти втрачаються цікавість до певного виду діяльності (спортивна секція, навчання загалом), або, навіть краще, якщо в дитини є певні внутрішні чи зовнішні конфлікти, щоб не перевантажувати їхнє доросле життя, вчити треба нам, вже, тут і зараз!

Отже, Ваша історія ПРО!