Яка однобока фраза: «Я буду робити бізнес»

Ти маєш причини для звільнення за згодою сторін. Ти вирішив, що більше на когось працювати не будеш. Ти хочеш довести всім і вся власну позицію. Ти мрієш про долю великих мотиваторів, брендових бізнесменів. За плечима — ВУЗ, кілька проміжних робіт, злополучне місце праці, на якому не оцінили твого таланту.

Ти кидаєш фразу «Я займусь бізнесом». Початок завжди однаковий: ти сідаєш, прописуєш свої захоплення, таланти, досягнення, сильні сторони, навички та знання. Прописуєш своє бачення майбутнього. Підбираєш корпоративні кольори. Формулюєш слоган. Тестиш своє майбуття на друзях та рідних. Робиш щось в інеті: сторінку, лендінг, сайт…

І? Що далі?

Бухгалтерія. Податки. Звітність. Побут. Рахунки. Продаж. Очікування. Мрії. Персонал. Брак часу. Проблеми. Рішення. Розпорядження. Втрати. Нагороди. І це ще не кінець

Робити бізнес можна як власний, так і бути доречним у вже існуючому

Що ти маєш на увазі під фразою: «Я буду робити бізнес»

  • Тобі подобається розпорошуватися на все зразу?
  • Тобі важко робити довго=постійно свою роботу?
  • Ти втікаєш від відповідальності перед ким: перед боссом чи перед собою?
  • Ти вмієш йти від задуму до результату?
  • Ти внутрішній конфлікт вирішив як?
  • Ти переконаний в силі переконання та віриш в магію чужого результату праці?
  • Ти маєш навички прогнозування та планування?

Робити бізнес можна як власний, так і бути доречним у вже існуючому

Я переконана в тому, що кар»єрні вертикаль та горизонталь в уяві кожного з нас. Де проявити себе, ким реалізувати себе, як подати себе — це твій вибір. Тішитися нагороді «Кращий працівник року» чи добиватися підвищення рейтингу підприємства в номінації — це твій вибір. Вести за собою одноосібно чи з кимось — це твій вибір.

Розберись — ти з образи вдаряєшся в бізнес?

Будь чесним — ти перспективний підприємець чи посередність з амбіціями?

Потребує визначеності факт твоїх образ, амбіцій, здорової самооцінки: тобі зробили зауваження, і ти спалахнув? Тобі поставили план і ти не виконав? Тобі не далі підвищення? Віку ще нема чи стажу належного? Є інші причини для прагнення «Робити свій бізнес»?!

0003

Вчорашні юристи та міжнародники рвуться хто в офіціанти. Хто в адміністратори ресторанів одразу. Поліграфісти та економісти «рулять» салонами краси. Інженери та ветеринари перекваліфіковуються на косметологів. Перукарі та технологи відкривають кав’ярні та паби… Хаос серед посад і в субординації. Театр абсурду змагається з нарадами псевдолідерів. А ти просто змучився рватися на досягненні чужих цілей?

Проблеми спілкування маскуються однобокістю: «Я буду робити свій бізнес» Невитриманість до зауважень та супротив змінам ховаються в :»Я йду в свій бізнес» Складності перебування серед людей не вирішуються створенням чергового ФОП чи ПП. А ти просто хочеш сховатися від цього жорстокого світу і мати свій акваріум спокою?

Робити бізнес можна як власний, так і бути доречним у вже існуючому

Чим і де корисним можеш бути Ти?