На подвір’ї росте дерево. Воно починає своє життя по одну сторону паркану, і продовжує — з другого боку. Не за один рік сітка інтегрувалася в тіло дерева. Не одразу стовбур отримав свою цілісність.

На перший погляд — це похиле дерево. Вже зацвіло, то мабуть аличка. Погляд вчепився за квадратики сітки і подиву нема меж.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Природа має вихід з положення — симбіоз. Дерево і сітка живуть спільним життям і, однозначно, кожен своїм. Поєднано елементи живої та неживої природи. Зауваж, пристосувалось дерево! Це еволюція цілеспрямованості і лідерства — хто живіший, той і прилаштується. Це цілепостановка — мені до сонця. Це егоїзм — я хочу і я отримаю. Це ознаки життя та руху! Це прояв домінанти, рішення, на які здатні живі істоти.

Ти часто чуєш фразу: «Ти — не дерево, коріння не маєш. Хочеш змін — рухайся» А я скажу тобі зараз, що егоїзм дерева, відсутність свідомості, почуттів, образ, мотиваторів та коливань, амбіцій а страхів дало і дає, і давати буде свій результат. Поглянь ще раз на фото! Цілісність, гармонія, результативність (цвіт, то майбутній плід!), сезонність, покроковість, впертість, диинаміка, розвиток, домінанта — ось, що я хочу тобі донести. Візьми не прості фрази-цитати з соцмереж.

Почни не як всі і не як завжди:

  • постав ціль
  • посади дерево
  • рости в своїй мрії разом з ним
  • доглядай дерево, перенось це на ціль
  • років за 5 побачимо, що вийшло в дерева, а що в тебе

Поглянь на фото ще раз. Роздивися деталі: переходи стовбур-сітка, одна  сторона-друга сторона паркану, коріння-крона. Знайди баланс, гармонію та цілісність процесу!