Коли ти мрієш про зміни в своєму житті налаштуйся на те, що щастя – це дорога! Щастя – це вибір, який ти робиш! Чи вмієш ти тішитися сонячним блікам на поверхні озера? Чи не помічаєш їх в мріях і прагненні чогось більшого, невимовно іншого, що, в кінцевому випадку, не приносить тобі радості, через надмірно затрачені зусилля? Чи вмієш ти тішитися дрібницям? Тішитися тут-і-зараз?!

Насолоджуйся кожною миттю. Цей день, ця мить – це все, що в тебе є!

Чи можна навчитися жити в теперішньому? – Безсумнівно. І байдуже в яких зараз ти обставинах. Важливо навчитися тішитися повсякденним рутинним радощам. Найстрашнішим в житті є духовне банкрутство. Ти чув, а може і знайомий, із нещасними, котрі нудьгують в достатку, нудяться від статків та ходять до психолога з питанням “Чим мені зайнятися, мені так нудно, все беззмістовне…” Втрата смаку, жаги та запаху до життя – ось що страшно. Це відбувається завжди, коли ти живеш або минулим, або майбутнім, і нарікаєш тут-і-зараз.

Словосполучення “робити життя” наблизить тебе до формування повноти власного життя. Для цього слід щоденно виділяти кілька хвилин вдячності … Нам завжди є кому подякувати, за бути вдячним. Спробуй медитація вдячності.

Спів пташок за вікном, кава в горнятку, подих вітру на твоєму обличчі на балконі – навіть цей привід в загальному розпачі твого життя стане кроком до бажаних позитивних змін та подорожі щастям! Життя не завжди дає тобі те, на що ти розраховуєш, але завжди дає тобі те, чого ти потребуєш! Почни це розуміти, бачити, відслідковувати і дякувати за все це. Якщо ти навчишся бути вдячним, і привчиш себе до щоденної медитації вдячності, то і навчишся жити тут-і-зараз! Це прекрасний спосіб вдихнути більше життя в твоє повсякдення, побутову рутину. Саме так починає формуватися позитивне мислення.

Коли ти дякуєш, то наповнюєшся і отримуєш відчуття цілісності. Коли ти дякуєш, ти відчуваєш розвиток здорового Его. Це так приємно почати відчувати не просто вдячність (хоча на початках ти будеш робити це дещо механічно)! Це так дивно з кожним разом відчувати збільшення власної значущості – все для тебе, і ти за дякуєш! А після того приходить медитація прощення. І звільнення від зайвих емоцій.

А наступним кроком буде заповнення вивільненого місця. Місце з-під образ і ниття і заповни собою! Для цього є медитація наповнення себе. Як догляд за шкірою обличчя має свою процедуру, так і догляд за внутрішнім світом йде покроково: звільнися від непотребу і наповнися бажаним!

І прийми себе, мрій про себе разом з медитацією єднання з собою.

Зауваж структуру: один крок від себе, з середини назовні – вдячність, другий крок від себе, з середини назовні – геть образам! І два кроки для себе, всередину себе – наповнення та єднання! 2:2)))

А далі цей комплекс живе автономно – захищає тебе від песимізму, невдач, поганих людей, та допомагає тобі мандрувати дорогою щастя! Все логічно: якщо ти повний у внутрішньому світі, то не просто не маєш місця на депресію, апатію, поганий настрій. Якщо ти у єдності із собою, то іншим тебе не розбалансувати. Якщо ти всіх і все пробачив, то часу і місця для вдячності та для себе є більше!

Будь собою! Мандруй дорогою щастя! Мисли позитивно!

Живи позитивно! Контролюй токсичні думки та емоції!

#mindfulnesswithoutcomplaint
#mindfulnesslviv
#kontrolowanie_toksycznych_mysli_i_emocji
#Brain_detoxification
#життябезскаргза21день
#aworldwithoutcomplaints