В моєму оточенні багато заклопотаних, із дефіцитом часу на мрії. Переважно є можливості обмінятися «що твої?» (мова йде про домашніх), часом поскаржитися як важко жити. Я постійно задаю їм питання Поліанни: «А жити в тебе час є?» І може до 5 осіб є тих, з ким можна помандрувати, помріяти, вийти із рутини.

Я пропагую поекти «Світ без скарг«, «Магія ранку» («Чудовий ранок»).
Я дьоргаю людей навколо себе — спробуй, долучайся. І ось цим постом теж маю на меті заохотити спробувати:

 • З проекту «Світ без скарг«: змовч зараз про завантаженість, маленьких дітей, складності планування. Спобуй пригадати себе дитиною — повірити в щось неможливе. Одноіменну до проекту книжку коротко я перекажу тобі фразою Річарда Бренсона «До біса все! Берись і роби!»
 • В рамках проекту «Магія ранку» («Чудовий ранок»). я не пропоную тобі прокидатися о 5й ранку. Я пропоную 1. протягом дня подумати про себе, дати відповідь на питання «Як я можу зараз про себе попіклуватися?» 2. Написати лист чи листівку комусь із друзів чи рідних. 3. Прислухатися до свого дихання — і зробити вдих-видих на повні груди. 4. Прочитати 1-2 сторінки книжки, ка давно лежить і чекає «коли буде час» 5. Подумати — завершення якої справи додасть цьому дню відчуття легкості.

В дописі про два проекти разом я подумала про тих, з ким і чому я хочу прочитати разом. Я спираюся на спостереження за тими, хто вже вигорів на найманій посаді і шукає себе. Часом не вдало, та частіше я хочу підтримати своїх друзів в їхніх починаннях. Трапляються пропозиції «розкрути мене» і за це тобі послуги мої безкоштовні. Практика показала безглуздість цієї пропозиції. Я «за» обмін, якщо це послуги-хоббі. Та якщо мова про бізнес, це не доречно.

Я запрошую до спільного читання книги «Пиши, сокращай!» знайомих і не знайомих мені людей. Читання — це хоббі))) Я для власного читання маю паперову та електронну версію книги. Кожен може придбати собі теж чи написати мені, я поділюся електронним примірником.

Для чого нам це спільне прочитання?

 • Порядка 30 підписників мого блогу і 2,3 тис. переглядів на Пінтерес-акаунті. Моя мета монетизації та збільшення цінності для підписників блогу контенту. З розмов зі ною я роблю висновок: багатьом потрібна підтримка на шляху — знання-нові навички та звички-результат. Просто підтримка, не платні коучінгові посуги.
 • Чому саме ця книжка? — Тому, що самопрезентація себе-товарів-послуг є важливим кроком. Не завжди досить завести кілька акаунтів в соц.мережах, викласти фото своїх виробів, вказати ціну і чекати грошей. Я прихильник спілкування із своєю аудиторією. Тому це спільне читання із практичним писанням для таких як я) Не на кожен мій публічний виступ попадають охочі, а часом і не знають, що була подія. І не завжди чек-лист виступу передає атмосферу заходу.

Як це буде відбуватися?

 1. Ціль: В школі нас вчили, що письмова мова та мовлення сприяють нашому розвитку))) То ж питання «для чого мені писати?«: Для того, щоб виговоритися? Для того, щоб проговорити нові думки та ідеї? Веду сторінку чи блог? Для чого?
 2. Підписуємося на блоги, сторінки одне одного — долучаємся чи створюємо свою читацьку аудиторію. Читаємо та пишемо. Підтримуємо та коментуємо, поправляємо і підказуємо одне одному. І це вже два кроки із проекту «Магія ранку» («Чудовий ранок»).
 3. Особливо я потребую підтримки і сміливих поруч, щоб почати писати іноземними мовами, а не лише читати 😉
 4. В скайпі і на каві ми можемо зустрічатися, щоб надихати дне одного на наступні дописи, креативити над наступними тематиками. Коментарями — ми почнемо шліфувати майстерність одне одного, підтримувати, щоб не кинути, або повернутися, якщо кинеться вся задумка.

Три проекти:

 • Світ без скарг
 • Магія ранку
 • Коучінг

Долучаєшся? Напиши мені в ПП або тут в коментах! А поки все про що написала, я втілюю)

#businesscoachOlenaNagirna #comfortwithabook #великіцілідосяжні_Stary #find_yourself #колесо_життя#сектор_колеса_життя