Проекти, які я курую, та заходи, на яких ми зустрічаємося

osin03Привіт)

Осінньою новинкою стало те, що всю свою практику та теорію я викладатиму тепер концентровано тут. Це мій професійний авторський блог та портфоліо водночас.

Світ без скарг. Зміни своє життя за 21 день! — це підтримка всесвітнього руху, в рамках якого кожен може покращити своє життя.

Психологічна грамотність з Оленою Нагірною — місце популяризації психологічних знань та формування актуальних навичок. Осінь прогнозує марафони на такі популярні теми, як: робота із страхами, образами, зайвою вагою (адже до 5-7 кг зайва вага так і називається «депресивною вагою»), креативністю тощо. По ходу підготовки до запуску кожного, я буду оновлювати інформацію саме тут.

Майндфулнес — відносно молодий проект, який було започатковано разом з колективом УКУ. Цей напрям в психотерапії зовсім молодий та не до кінця знайомий українським практикам та користувачам послуг «менеджерів по зв’язках з реальністю». Отож, різні активності, огляд літератури, фільмів, праць колег, що вже з майндфулнес — будуть теж тут.

Про організовані мною вебінари, тренінги — теж інформація викладатиметься тут 🙂

Мої публічні виступи в рамках дружніх запрошень численних організаторів масових заходів — коротко анонсуватиму і трішки писатиму пост-виступ 🙂

І трішки про себе 😉

Відмітила для себе той факт, що багато хто навіть з мого близького оточення не до кінця розуміє чим я займаюся, або сприймають мене стереотипно з однієї грані моєї спеціальності, або не встигає за розкриттям нових талантів=напрямків в самореалзіації. Цей блог і це з часом свого життя відкоригує.

Отже, як мене називають і чи все це вірно:

  • рекрутер або HR

Вірно. З 2000 року я планую, організовую та проводжу різнопланові співбесіди: відбіркові чи дисциплінарні, ротаційні чи оціночні, як кадровий консалтер чи як персональний коуч штатного рекрутера (чи рекрутингового відділу). Доводиться мінятися разом із ринковими кризами, старінням одних посад та виникненням сучасних.

  • бізнес-тренер

Вірно. З 2000 року я провела чимало тренінгів як в Україні, так і за кордоном на різноманітні тематики, що змінюються ні як не повільніше за назви та наповнення посад. Сподобалась фраза десь із тенет інету: «Кожна консалтингова компанія грішить тренінгами з продажів»))) Або, я мене спитали на переговорах одного разу: «Раз Ви психолог, то і всі теми суто психологічні». І так. і ні! Моя спеціалізація «психологія бізнесу та управління персоналом», яку я відчула інтуїтивно ще в бізнес-школі. Тоді я казала, що буду вчителем, працюватиму з людьми в бізнесі… Там, де є люди і людський фактор є місце психологічній грамотності 😉

Які тренінги я веду, вела чи планую?

Відкриті. Закриті. Корпоративні. Виїздні. А ще крім тренінг-формату мені імпонують вебінари, майстер-класи та практикуми. Мої заходи містять три основні складові, на мою думку, кожного навчального процесу: це усвідомлення формату проведення, це має бути тьютерінг, менторінг чи коучінг! Достеменне переконання у правильності вибору формату є запорукою успіху, результатом та ефективною взаємодією!

  • психолог?

Буває так непевно перепитають))) Так, я психолог за фахом, аспірант кафедри на даний момент (повідомлю, коли відбудеться захист, похвалюся черговою новиною)

  • так, а що з компаніями? Як це відбувається і навіщо потрібне?

Комусь потрібне власне надання послуги, а  комусь — лише її аутсорсинг, а когось треба навчити вміти робити те саме. Наприклад: одна компанія лише буде замовляти навчальні заходи для розвитку команди, або час від часу, або на постійних засадах. А інша попросить розробити тренінг для внутрішнього відділу, що буде містити розробку від А до Я: назва, конспект, теорія, практика, презентація, додаткова підбірка літератури по темі. А от третя компанія, замовить все, що замовить перша і друга разом, а крім того — замовить навчання штатних тренерів майстерності проведення цього заходу!

Зараз цікавими стали і модними теми «Коучінговий інструмент рекрутера» або «Система штатного менторінгу», або «Сучасний управлінець — внутрішній коуч своєї команди».

  • new, адже світ не стоїть на місці)))

Для нашої ментальності посада «коуч», «консалтер», крім того, що являються здебільшого позаштатними, ще й малозрозумілими. Тому тут, наразі, я не буду довго розпорошуватися на термінологію, переконання доречності — все з часом: статті, доповню рекомендації, портфоліо. Все з часом))) І динаміка розвитку ринку теж мені допоможе в цьому

Отже, основними висновками є наступне:

  1. Самореалізація психолога є більш, ніж багатогранною!
  2. Спілкування завжди руйнує стереотипи та інформаційно збагачує))

Добавить комментарий

Please log in using one of these methods to post your comment:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: