Проект “Світ без скарг за 21 день”

Привіт. Спасибі тобі велике. Ти дуже мені допомогла, я дуже щаслива останні час. Все завдяки тобі. (с) Ірина Д

Дякую за Вашу працю. За ці 15 днів я багато дізналась нового, а щось ще раз усвідомила поглянувши з іншого боку. З труднощів є те, що забуваю робити практики попередніх днів, чи то часу не вистачає, чи то так відговорки. Добре це все виконувати, коли все навколо спокійно, а коли зтикаєшся з серйозними життєвими труднощами, то важко згадати, що саме слід зробити, аби “правильно” відреагувати на ту чи іншу подію.

Я працюю вихователем в садочку. З дітьми робота подобається, а от “дружній жіночий колектив” і зарплата, хочеться втікти, але не знаю куди). То ця фраза мені допомогла усвідомити, що в першу чергу я служу людям, я люблю свою роботу, а краща робота можливо і прийде, коли я тут місію свою виконаю

Дякую за пораду і підтримку (с) Ірина С.

В першу чергу хочу подякувати за книгу, дуже задоволений, що вона потрапила до моїх рук. А найважливіше, що книга потрапила до мене якраз вчасно.
Я не можу похизуватись значними успіхами і  до 21 дня мені ще далеко, але вже в процесі читання в мені щось змінилось в кращу сторону і ці зміни зі мною зараз.
В даний час ця книга входить в “обов’язкову програму” для всіх моїх працівників. (с) Юрій Ж.